Eskiden ev taşımak güç bir işti. Artık Evden Eve Nakliyat yapan işletmeler sayesinde bu zorluk aşaıldı ve ev taşıması kabus olmaktan çıktı. Tabi ki dikkat edilmesi gereken konu işini düzgün yapan, müşteri memnuniyetini önemseyen, kurumsallaşmış ve markalaşmış işletmelerle çalışmak. Ev taşıması sıklıkla yapılan bir iş olmaması nedeniyle hiç birimiz nakliye işletmelerinin kartını saklamayız. İhtiyaç durumunda hemen internette bu işi kime yaptırabiliriz? Diye bakınırız. Oysa bu işi bizim yerimize devamlı ve sağlıklı bir şekilde yapan bir işletme var ; e-Nakliyat Platformu.   E-Nakliyat platformu her nev-i nakliyat işini layığı ile yapan işletmeleri bizim için seçiyor, ön anlaşmalarını imzalıyor. Doğru firmaları müşterilere ulaştırma konusunda da e-Nakliyat Platformu önemli bir iş yapıyor.

Büyük şehir ortamında tanımadığımız bir alanda yanlış kişi ve işletmelerle karşılaşmamamız,  maddi ve manevi zararlar görmememiz için e-Nakliyat Platformu bizim adımıza nakliye işletmeleriyle görüşerek, kurumsallıkları, korsan olup olmadıkları, ekonomik olup olmadıkları, nakliye işletmelerinin kapasitesi, elemanların titizliği ve performansları gibi bir çok konuyu disiplin altına alıyor.

Her geçen gün daha organize olmaya devam eden ; asansörlü taşımacılık, sigortalı taşımacılık, ambalajlı taşıma, toplama, yerleştirme vb. hizmetleri veren nakliye firmaları arasında en uygun olanı müşterilere yönlendiriliyor. Anlaşma çerçevesinde devamlı çalışılan bilindik nakliye firmaları olması hasebiyle e-Nakliyat Platformu fiyat anlamında da uygun çözümler üretebiliyor.

Nakliye işlemine ihtiyaç duyulduğunda e-Nakliyat Platformuna ulaşılmasıyla beraber nakliye işleminin büyük bir kısmı halloluyor. E-Nakliyat Platformunun sağladığı bu büyük imkanla taşınma konusu büyük zorluklardan büyük kolaylığa dönüyor.