Günümüz teknoloji çağını yaşarken, herkesin elinde akıllı telefonlar varken ve artık insanımız eskiden olduğu gibi bir cihaz yada buluşa fazla şaşırmadan  basit tepkiler vermektedir.

80 li yıllarda yaşayanlar için Renault 12 lüks bir araçtı ve biz ABS kelimesini 90 ların sonlarına doğru duymaya başlamıştık. Hiç unutmam bindiğim bir yerli sayılan arabadaki dijital saat bile çoğumuz için bir teknoloji idi.

Sözün özü olarak gelmek istediğimiz konu; işimize gelen her yeniliğe çok çabuk adapte olabiliyoruz. Fakat konu işimizi kaliteli yapmak olduğunda 80 leri aratmıyoruz.

Nakliyat sektörü de bu bakımdan son zamanları saymazsak aynı durumdaydı. Ama insanların interneti aşırı kullanması artık her şeyi internette aramaları sektörüde bu yönde ilerlemeye zorladı. Bu sayede belkide sektörde çalışan arkadaşlar; ütüsüz kumaş pantolon ve ucu sivri iskarpin ayakkabı ve ağzında sigara ile iş yapılmaması gerektiğini öğrendiler.

Evden eve nakliyatta alışıla gelmiş nakliyatçı tipi kendini bilen firmalarda yerini daha profesyonel personellere bıraktı.

İnternetin sektör için faydaları, nakliyat sektörünün misyon kazanmasına yol açmaya devam edecektir.

Son olarak her işimizi kuralına göre yapmayı başardığımız gün sanırım süper güç olma yolunda emin adımlar atmış oluruz.