Eşyalarınızın ister bir kısmını isterseniz tamamını hijyenik depolarımızda Profesyonel ve Sigortalı olarak Eşya Depolama Hizmeti  ni Ankara da sunakmaktayız.

Depolarımız tamamen bize ait olup, temizlik, güvenlik ve profesyonellik ön planda tutulmuştur. Kıyafetlerinizden beyaz eşyalarınıza, elektronik eşyalardan kumaşlara kadar hangi eşyanın nasıl depolanması gerektiğini iyi biliyoruz. 

Eşyaların istiflenmesinde bazı teknikler vardır. İstifleme sonucunda meydana gelebilecek zararları önlemek için evden eve nakliyat konusunda profesyonel firmamız teknik olarak çalışır ve zararları ortadan kaldırır.

Depolarımızda haşere ve sürüngenlere karşı ilaçlama yapılmakta oluşabilecek sağlıksız ortamlar için tedbirler alınmaktadır.

Talebiniz durumunda ekiplerimiz gelerek eşyalarınızı paketlemekte ve depolarımıza yerleştirmektedir. Tekrar eşyalarınızı almak istediğinizde 3 gün önceden haber vermeniz durumunda geri getirerek yerlerine yerleştirirler. 

Depolarımız güvenlik kamerası ve sürekli denetimlerle güvence altındadır. Eşyalarınızı maddi yada manevi değeri ne olursa olsun aynı hassasiyet gösterilmektedir. Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Eşya Depolama konusunda da teknoloji ve tebrübelerimizi harmanlayarak profesyonel hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti hassasiyetimizdir. 

Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Profesyonel Firmamız Eşya Depolama Hizmetini Profesyonel olarak sunmaktadır.

Devamındaki makalemizde Eşya Paketleme hakkında bilgiler yer almaktadır.

Ankara Özgüven Nakliyat Sağlıklı Günler Diler...